UWAGA!

Od dnia 03.01.2023 r. wnioski o dofinansowanie w ramach programu "Czyste Powietrze" należy składać wyłącznie przez Generator Wniosków o Dofinansowanie (GWD) na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl. Instrukcja składania wniosków jest dostępna tutaj.

Obsługa wniosków złożonych w ramach programu "Czyste Powietrze" do 02.01.2023 r. oraz programów "Agroenergia" i "Moja Woda" odbywa się w dotychczasowej formie.

 

LISTA GMIN WDRAŻAJĄCYCH PROGRAM "CZYSTE POWIETRZE"

Uprzejmie informujemy, iż Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  w Białymstoku podpisał Porozumienia z gminami dotyczące wspólnej realizacji Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.Mieszkańcy będą mieli możliwość skorzystania z pomocy w złożeniu wniosku o dofinansowanie  i uzyskania szczegółowych  informacji o Programie na terenie własnej gminy.

Gminy, które zawarły Porozumienie:

Lp.

POWIAT

GMINA

1

 Augustowski

 Augustów (miasto)

2.

 Augustowski

 Augustów (gmina)
3.

 Augustowski

 Bargłów Kościelny
4.

 Augustowski

 Lipsk
5.

 Augustowski

 Nowinka
6.

 Augustowski

 Płaska
7.

 Augustowski

 Sztabin

8.

 Bielski  Rudka
9.  Bielski  Boćki
10.  Bielski  Brańsk (miasto)
11.  Bielski  Wyszki

12.

 Białostocki  Czarna Białostocka
13.  Białostocki  Łapy
14.

 Białostocki

 Wasilków
15.  Białostocki  Poświętne
16.  Białostocki  Suraż
17.  Białostocki  Turośń Kościelna
18.  Białostocki  Tykocin
19.  Białostocki  Zabłudów
20.  Hajnowski  Białowieża
21.  Hajnowski  Czeremcha
22.  Hajnowski  Czyże

23.

 Hajnowski

 Hajnówka (miasto)

24.  Hajnowski  Narewka
25.  Grajewski  Grajewo (miasto)

26.

 Grajewski  Szczuczyn

27.

 Grajewski  Wąsosz

28.

 Hajnowski

 Kleszczele

29.  Hajnowski  Dubicze Cerkiewne

30.

 Kolneński

 Kolno (gmina)

31.

 Kolneński  Kolno (miasto)

32.

 Koleński  Stawiski

33.

 Łomżyński  Łomża (gmina)

34.

 Łomżyński  Nowogród

35.

 Łomżyński

 Jedwabne

36.

 Łomżyński

 Wizna

37.

 Łomżyński  Piątnica
38.  Łomżyński  Śniadowo
39.  Moniecki  Jasionówka
40.  Moniecki  Goniądz

41.

 Moniecki

 Mońki

42.  Moniecki  Trzcianne

43.

 Sejneński  Sejny (miasto)
44.

 Sejneński

 Sejny (gmiina)
45.

 Sejneński

 Giby

46.

 Sejneński

 Krasnopol

47.

 Siemiatycki  Dziadkowice

48.

 Siemiatycki

 Drohiczyn

49.

 Siemiatycki

 Grodzisk

50.

 Siemiatycki

 Mielnik

51.  Siemiatycki  Perlejewo

52.

 Sokólski  Dąbrowa Białostocka
53.

 Sokólski

 Korycin
54.

 Sokólski

 Nowy Dwór

55.

 Sokólski

 Sidra

56.

 Sokólski

 Sokółka

57.

 Sokólski

 Suchowola

58

 Sokólski

 Szudziałowo

59.

 Suwalski

 Bakałarzewo

60.  Suwałki  Suwałki (miasto)

61.

 Suwalski

 Filipów

62.

 Suwalski

 Jeleniewo

63.

 Suwalski

 Przerośl

64.

 Suwalski

 Raczki

65.

 Suwalski

 Rutka - Tartak

66.

 Suwalski

 Suwałki (gmina)

67.  Suwalski  Szypliszki

68.

 Suwalski

 Wiżajny

69.

 Wysokomazowiecki  Szepietowo

70.

 Wysokomazowiecki

 Ciechanowiec

71.

 Wysokomazowiecki

 Czyżew

72.

 Wysokomazowiecki

 Sokoły

73.  Wysokomazowiecki  Wysokie Mazowieckie (miasto)

74.

 Wysokomazowiecki

 Wysokie Mazowieckie (gmina)

75.  Zambrowski  Kołaki Kościelne
76.  Zambrowski  Rutki
77.  Zambrowski  Szumowo

78.

 Zambrowski  Zambrów (gmina)
79.  Zambrowski  Zambrów (miasto)