Witamy w Portalu Beneficjenta WFOŚiGW w Białymstoku

 

Aby złożyć wniosek w programie "Czyste Powietrze" należy założyć konto, zalogować się, a następnie pobrać formularz wybierając opcję "Formularz Wniosku" - dostępną po zalogowaniu w menu CZYSTE POWIETRZE po lewej stronie. Po wysłaniu wersji elektronicznej za pośrednictwem Portalu Beneficjenta wniosek należy wydrukować, podpisać i wysłać na adres pocztowy WFOŚiGW w Białymstoku.

Instrukcja wypełniania wniosku o dofinansowanie w ramach  programu "Czyste Powietrze" dostępnego na Portalu Beneficjenta

 

Wnioski o dofinansowanie w programie "Czyste Powietrze" można również składać w pełni elektronicznie, bez konieczności dostarczania wersji papierowej. Usługa jest dostępna dla posiadaczy Profilu Zaufanego lub podpisu kwalifikowanego pod adresem: http://www.gov.pl/web/gov/skorzystaj-z-programu-czyste-powietrze. W przypadku skorzystania z serwisu gov.pl, nie ma potrzeby zakładania konta na Portalu Beneficjenta.

Instrukcja wypełniania wniosku o dofinansowanie w ramach programu "Czyste Powietrze" za pośrednictwem serwisu gov.pl

 

LISTA GMIN WDRAŻAJĄCYCH PROGRAM "CZYSTE POWIETRZE"

Uprzejmie informujemy, iż Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  w Białymstoku podpisał Porozumienia z gminami dotyczące wspólnej realizacji Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.Mieszkańcy będą mieli możliwość skorzystania z pomocy w złożeniu wniosku o dofinansowanie  i uzyskania szczegółowych  informacji o Programie na terenie własnej gminy.

Gminy, które zawarły Porozumienie:

Lp.

POWIAT

GMINA

1

 Augustowski

 Augustów (miasto)

2  Augustowski  Sztabin

3

 Bielski  Rudka
4  Bielski  Boćki
5  Bielski  Brańsk (miasto)

6

 Białostocki  Czarna Białostocka
7  Białostocki  Łapy
8

 Białostocki

 Wasilków
9  Białostocki  Poświętne
10  Białostocki  Suraż
11  Białostocki  Turośń Kościelna
12  Białostocki  Tykocin
13  Białostocki  Zabłudów
14  Hajnowski  Białowieża
15  Hajnowski  Czeremcha
16  Hajnowski  Czyże

17

 Hajnowski

 Hajnówka (miasto)

18  Hajnowski  Narewka
19  Grajewski  Grajewo (miasto)

20

 Grajewski  Szczuczyn

21

 Grajewski  Wąsosz

22

 Hajnowski

 Kleszczele

23  Hajnowski  Dubicze Cerkiewne

24

 Kolneński

 Kolno (gmina)

25

 Kolneński  Kolno (miasto)

26

 Koleński  Stawiski

27

 Łomżyński  Łomża (gmina)

28

 Łomżyński  Nowogród

29

 Łomżyński

 Jedwabne

30

 Łomżyński

 Wizna

31

 Łomżyński  Piątnica
32  Łomżyński  Śniadowo
33  Moniecki  Jasionówka
34  Moniecki  Goniądz

35

 Moniecki

 Mońki

36  Moniecki  Trzcianne

37

 Sejneński  Sejny (miasto)
38

 Sejneński

 Giby

39

 Sejneński

 Krasnopol

40

 Siemiatycki  Dziadkowice

41

 Siemiatycki

 Drohiczyn

42

 Siemiatycki

 Grodzisk

43

 Siemiatycki

 Mielnik

44  Siemiatycki  Perlejewo

45

 Sokólski  Dąbrowa Białostocka

46

 Sokólski

 Sidra

47

 Sokólski

 Sokółka

48

 Sokólski

 Suchowola

49

 Suwalski

 Bakałarzewo

50  Suwałki  Suwałki (miasto)

51

 Suwalski

 Filipów

52

 Suwalski

 Jeleniewo

53

 Suwalski

 Przerośl

54

 Suwalski

 Raczki

55

 Suwalski

 Rutka - Tartak

56

 Suwalski

 Suwałki (gmina)

57  Suwalski  Szypliszki

58

 Suwalski

 Wiżajny

59

 Wysokomazowiecki  Szepietowo

60

 Wysokomazowiecki

 Ciechanowiec

61

 Wysokomazowiecki

 Czyżew

62

 Wysokomazowiecki

 Sokoły

63  Wysokomazowiecki  Wysokie Mazowieckie (miasto)

64

 Wysokomazowiecki

 Wysokie Mazowieckie (gmina)

65  Zambrowski  Kołaki Kościelne
66  Zambrowski  Rutki
67  Zambrowski  Szumowo

68

 Zambrowski  Zambrów (gmina)
69  Zambrowski  Zambrów (miasto)